Sprawy organizacyjne na najbliższy okres

Witajcie, teraz trochę spraw organizacyjnych :)

1. W dniu jutrzejszym 13.01.2017 (piątek) o godzinie 18:30 w czasie treningu odbędzie się spotkanie w sprawie obozu letniego. Prosimy rodziców/opiekunów o obecność. Spotkanie poprowadzi Pani Katarzyna Żak :)

2. Treningi

Z uwagi na możliwe duże zmiany w datach i miejscach treningów Naszej drużyny proszę o śledzenie terminarza na Sport.bm.pl. Informacje na bieżąco powinny również przychodzić do Państwa na podane wcześniej adresy mailowe.

3. Sparingi i turnieje:

Poniżej informacja o zaplanowanych sparingach. Proszę o bieżące śledzenie terminarzy ponieważ z różnych względów mogą one ulec zmianie.

• Turniej w Zduńskiej - Woli 15-01-2017 od 09:00 do 17:00. Skład i godzinę wyjazdu poda trener na treningu.
  • Sparing z Metalowcem Łódź. 28-01-2017 godz 09:00 boisko na Minerskiej
  • Sparring z CHKS Łódź. 04-02-2017 godz 09:00, boisko na Minerskiej
  • Sparing z Borutą Zgierz. 18-02-2017 godz 09:00 boisko na Minerskiej
  • Sparing z Polonią Warszawa. 05-03-2017.  Mecz będzie w Warszawie na stadionie Polonii przy ul.Konwiktorskiej. godzinę wyjazdu i skład poda trener we właściwym czasie :)

Przed każdym turniejem  czy sparingiem będziemy na bieżąco podawać  szczegółową informację na stronie Futbolowo.pl

A po nich wyniki i fotorelację.