Niedzielny Turniej w Zduńskiej Woli
Witam
W niedzielę 15 stycznia w Zduńskiej Woli nasza drużyna wystąpi w XI Ogólnopolski Turniej w Halowej Piłce Nożnej „KARTON CUP” dla rocznika 2005 o Puchar Właściciela Firmy Karton.
Skład na turniej: Artur, Oliwier, Kacper Golański, Kuba Basiński, Filip, Adrian, Kacper Gryga, Konrad, Michał, Krzysztof. Pierwszy mecz mamy o 09:50. Zbiórka 9-9:15 w Zduńskiej Woli ul. Złota 67. Dresy niebieskie, stroje meczowe ŁKSu przywiezie Pan Maciek.
Poniżej więcej informacji uzyskanych ze strony Pogoni Zduńska Wola
http://pogon-ekolog2005.futbolowo.pl/news,2927007,zapraszamy-na-xi-turniej-karton-cup-2017.html
MIEJSCE ROZGRYWEK:Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli, ul. Złota 67. Mecze na tej hali rozgrywa ekstraklasowy futsalowy zespół FT GATTA ACTIVE Zduńska Wola.
WPISOWE:300złotych (w tym obiad dla każdego uczestnika i 2 opiekunów).
NAGRODY:
- puchary Firmy Karton – za miejsca 1-3
- medale – dla wszystkich uczestników
- nagrody rzeczowe o wartości 700 zł – za 1 miejsce
- nagrody rzeczowe o wartości 500 zł – za 2 miejsce
- nagrody rzeczowe o wartości 300 zł – za 3 miejsce
- nagrody indywidualne – król strzelców, najlepszy bramkarz, najlepszy zawodnik
OGÓLNE ZASADY:
Obowiązują przepisy gry w piłkę halową, boisko o wymiarach 42x24m, bramki 2 x 5 m, na boisku występuje 6 zawodników (5+1), zmiany hokejowe.
INFORMACJE DODATKOWE:
- organizatorzy zapewniają obiad dla każdego zawodnika zespołu oraz 2 opiekunów
KONTAKT DO ORGANIZATORA:Marek Lorenc (trener) - tel. 500 296 272,mareklor@o2.pl;
PATRONAT MEDIALNY:strona drużyny rocznika 2005 –www.pogon-ekolog2005.futbolowo.pl
PODZIAŁ NA GRUPY
Grupa A:Pogoń II Zduńska Wola, AKS SMS Łódź, Raków Częstochowa, Akademia Reissa I Poznań
Grupa B:Pogoń I Zduńska Wola, ŁKS Łódź, RAP Radomsko, Akademia Reissa II Poznań
ROZPOCZĘCIE TURNIEJU - GODZINA 9.00 |
|||
Nr |
Grupa |
Godz. |
Mecze |
1 |
A |
9.30 |
Pogoń II – AKS SMS Łódź |
2 |
B |
9.50 |
Pogoń I – ŁKS Łódź |
3 |
A |
10.10 |
Raków Częstochowa – Akademia Reissa I |
4 |
B |
10.30 |
RAP Radomsko – Akademia Reissa II |
5 |
A |
10.50 |
Pogoń II – Akademia Reissa I |
6 |
A |
11.10 |
Raków Częstochowa – AKS SMS Łódź |
7 |
B |
11.30 |
Pogoń I – Akademia Reissa II |
8 |
B |
11.50 |
RAP Radomsko – ŁKS Łódź |
9 |
A |
12.10 |
Akademia Reissa I – AKS SMS Łódź |
10 |
A |
12.30 |
Pogoń II – Raków Częstochowa |
11 |
B |
12.50 |
Pogoń I – RAP Radomsko |
12 |
B |
13.10 |
Akademia Reissa II – ŁKS Łódź |
13 |
A3-B4 |
13.30 |
|
14 |
A4-B3 |
13.50 |
|
15 |
A1-B2 |
14.10 |
|
16 |
A2-B1 |
14.30 |
|
17 |
O 7 miejsce |
14.50 |
|
18 |
O 5 miejsce |
15.10 |
|
19 |
O 3 miejsce |
15.30 |
|
20 |
Finał |
15.50 |
|
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU GODZINA 16.10 |
Trzymamy kciuki za zwycięstwo Naszej drużyny!!! :)
Pozdrawiam
VienioGol
Komentarze