U13/ŁKS 4-0 GKS Bełchatów

W sobotę drużyna ŁKS 05 podejmowała u siebie zespół GKS Bełchatów 05. To już kolejny sparing szlifujący i sprawdzający formę naszych młodych graczy przed sezonem wiosennym.

Na boisko po stronie ŁKS-u wyszedł zespół zgrany, dobrze rozumiejący się. Chłopcy grali piłką, podania były przemyślane. Większość akcji podbramkowych miała miejsce w okolicach pola karnego przeciwnika. Dzięki zmyślnej grze zawodnikom ŁKS-u udało się wprowadzić chaos w szeregach drużyny przeciwnej co spowodowało lawinę błędów chłopców z Bełchatowa. A w efekcie spowodowało  przeciwnik przez większość spotkania mógł się jedynie bronić.

Pierwszą bramkę zdobywa Koryś mijając w sposób bezlitosny kilku zawodników GKS-u. Kolejny gol wpada po wrzutce z rzutu wolnego naszego obrońcy Kuby na głowę przeciwnika , gdzie ten kieruje piłkę głową do swojej bramki. Następny, już trzeci gol wpada z dobitki niezawodnego w tym dniu Karlika. Spotkanie kończy się rezultatem 4:0 dla drużyny ŁKS-u , a autorem czwartej bramki jest Leszczu.

Co prawda w tym meczu nasi bramkarze nie mieli wielu powodów do interwencji niemniej tam gdzie była ona niezbędna obaj wykazali się spokojem i pewnością siebie.

Gratulujemy Trenerom, zawodnikom wyniku i liczymy, że przed nami więcej spotkań, w których nasi chłopcy pokażą swoje mocne strony i efekty jakie przynosi ciężka praca na niełatwych treningach.