Podsumowanie rundy jesiennej.

Nadszedł czas na podsumowanie rundy jesiennej. Trochę statystyk, pochwał i informacji.

Nasza drużyna rozegrała 8 spotkań wg nowych przepisów, czyli na dużo większym boisku, 8 zawodników w polu + bramkarz, oraz z przepisem o pozycji "spalonej".

Wygraliśmy dwa mecze, jeden remisując i 5 przegrywając.

Zdobyliśmy 7 bramek (3 Filip Kamiński, 2 Jakub Ignaczak, 1 Artur Tomaszewski i 1 Wojciech Karlikowski). Straciliśmy 23 gole.

5 pod rząd przegranych spotkań bez strzelonego gola (405 minut),

73 minuty bez straconej bramki.

Jesienna runda to był trudny okres dla Naszego zespołu. Odeszło z drużyny 3 kluczowych zawodników, zmiana przepisów, oraz brak zgrania z zawodnikami, którzy dołączyli.

Wyniki nie pokazują ile walki i serca włożyliście w każdy mecz. Jesteśmy z Was dumni i wierzymy że w rundzie wiosennej pokażecie na co Was stać!!! :)

Dziękujemy sztabowi szkoleniowemu - trenerowi i kierownikom.

Dziękujemy rodzicom, którzy jako najwierniejsi kibice uczestniczą w każdym meczu wspierając drużynę.

Dziękujemy sponsorowi Placówce Partnerskiej Alior Banku z Al. Jana Pawła II 30 (Pasaż Łódzki).

Poniżej trochę zdjęć z rundy jesiennej