Sparing z Borutą Zgierz 03/2/2016

W sobotni grudniowy poranek nasz zespół zagrał sparing z Borutą Zgierz.

Mecz był bardzo wyrównany i wielkiego zaangażowania chłopców z obu zespołów. Pierwsze pięć minut to napór na naszą bramkę zespołu ze Zgierza. Później uspokoiliśmy grę i śmielej atakowaliśmy. Skutkiem była bramka Wojtka Karlikowskiego, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Druga tercja to wyrównana walka w środku pola obu zespołów. Mało było akcji, które mogły się zakończyć golem. Jednak pod koniec drugiej tercji drużyna Boruty zdobyła wyrównującego gola. Strzał z daleka ich zawodnika i piłka uderza w poprzeczkę, później w naszego bramkarza i jest 1:1.

W trzeciej tercji po zmianach dokonanych przez trenerów obu zespołów, gra zrobiła się ciekawsza i szybsza. Gdy wszyscy oczekiwaliśmy gwizdka sędziego kończącego mecz i zasłużonego remisu dla obu drużyn wpada gol dla Boruty. Mija minuta i koniec meczu. Mimo porażki trener, kierownicy i rodzice dziękujemy za walkę w tych trudnych warunkach.