ŁKS ŁÓDŹ 12 : 0 ORZEŁ PARZĘCZEW

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2: 13 kolejka - sezon 2017/2018

W dniu dzisiejszym na naszym boisku podejmowaliśmy ostatni zespół tabeli-drużynę Orzeł Parzęczew. Spotkanie nie przyniosło niespodzianek. Większość meczu toczyła się na połowie przeciwnika , a na pierwszy gol zawodnicy ŁKS-u nie pozwolili nam długo czekać. Mimo znacznej przewagi chłopcy starali się grać drużynowo, piłką do czego nas już w tym sezonie przyzwyczaili . Choć akurat ten mecz wyjątkowo obfitował bardziej niż zwykle w akcje indywidualne.

Drużyna ŁKS –u już w pierwszej połowie zdobyła sześć goli , a w drugiej powtórzyła ten rezultat. Natomiast nasz duet trenerski korzystając z okazji wypróbował ustawienia na innych pozycjach dla kilku zawodników.

W dniu dzisiejszym gole dla naszego zespołu zdobyli kolejno: Koryś, Karlik,Leszczu,Karlik, Golo,Kamyk,Popek,Popek, Golo,Popek oraz Popek. Trzeci gol wpadł po strzale samobójczym zawodnika drużyny przeciwnej.

Jeszcze przyjdzie czas na podsumowania, bo jeszcze jeden mecz przed nami , ale już dziś należą się ogromne brawa dla naszych Trenerów Pana Mateusza Drzewieckiego i Jakuba Wróblewskiego oraz dla całego teamu ŁKS 2005 liczącego 23 zawodników za zaszczytne drugie miejsce w tabeli .

Tym razem w składzie wystąpili: Oliwier Szemiot, Kamil Król, Kacper Golański, Mikołaj Olczyk, Hubert Tomaszewski, Jakub Basiński,Krystian Malec, Artur Tomaszewski, Adrian Sitek, Dominik Korycki, Alan Leszczyński, Wojtek Karlikowski, Kacper Popławski , Mikołaj Paterek, Krzysztof Żak, Jakub Dudkowski, Konrad Konopka oraz Filip Kamiński.