Wigilia 2017

„Aby Święta Bożego Narodzenia
były Bliskością i Spokojem,
a Nowy Rok – Dobrym Czasem.”

Konstanty Ildefons Gałczyński

W związku z nadchodzącym niezwykłym czasem pragniemy złożyć życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku władzom, zawodnikom , kibicom Łódzkiego Klubu Sportowego a także wszystkim osobom odwiedzającym strony i sympatyzującym z naszym ŁKS Rocznik 2005 .

Trenerzy i zawodnicy ŁKS Rocznika 2005 wraz z rodzinami

W tym roku nasi Trenerzy i zawodnicy z rodzinami spotkali się w ostatnią niedzielę na Wigilii Rocznika 2005 na obiektach VERA SPORT. Tradycyjnie, jak w latach poprzednich chłopcy i Trenerzy rozegrali mecze z tatusiami i braćmi naszych zawodników. Tatusiowie zyskali wsparcie w zawodnikach starszych roczników Łódzkiego Klubu Sportowego i Milanu, którzy reprezentowali rodzeństwo zawodników ŁKS 2005. Na boisku nie zabrakło efektownych akcji, ale przede wszystkim radości z grania w piłkę. Obok rozgrywek przy suto zastawionych stołach spotkały się nasze rodziny. Chłopcom, ale też trochę drużynie przeciwnej kibicowały również mamy, młodsze rodzeństwo i dziadkowie. Nie zabrakło również upominków, a atmosfera tego dnia była rodzinna i świąteczna. Zwycięzcami tegorocznych rozgrywek jak łatwo się domyślić zostaliśmy wszyscy. Brawo Team 2005.