Sparing z drużyną Gwiazda Bydgoszcz

W dniu dzisiejszym drużyna ŁKS 2005 rozegrała mecz towarzyski z drużyną Gwiazda Bydgoszcz tego samego rocznika. Warto zaznaczyć, że Bydgoszcz zawsze była przyjazna Łódzkiemu KS-owi , a nasi kibice bardzo przyjaźnie odnoszą się do zespołów z tego miasta. Także i to spotkanie miało charakter przyjacielski, zaś dla trenerów obu drużyn bardziej poglądowy.

W pierwszej połowie nasi chłopcy wychodzą na boisko nieco ospali, co oczywiście zmienia się po lekkiej interwencji słownej naszego trenerskiego duetu:-) . Do tego momentu z opresji ratuje nas  nasz bramkarz Kometa. Po przeniesieniu gry na połowę przeciwnika gra układa się nam coraz lepiej . Po rzucie rożnym w wykonaniu Leszcza przy udziale Korysia i strzale samobójczym drużyny przeciwnej zyskujemy przewagę i do przerwy utrzymujemy wynik 1:0.

Druga połowa jest dla naszej drużyny i Trenerów nieco nowotorska. Na boisko obok zawodników z konkretnym stażem wchodzi czterech nowych kolegów, którzy jeszcze nie mieli okazji grać w meczach ligowych , a jedynie uczestniczyli w treningach. Pewnie za sprawą jeszcze braku zgrania druga połowa jest odrobinę mniej widowiskowa. Z opresji tym razem ratuje nas nasz drugi bramkarz Królu i z rezultatem 1:0 dla naszej drużyny docieramy do końca spotkania. Nie można wspomnieć, że mieliśmy trochę więcej szczęścia w trakcie meczu niż drużyna przeciwna. Choć szczęście sprzyja lepszym to obiektywnie trzeba uznać, że obie drużyny grały na podobnym poziomie i liczymy na kolejne mecze towarzyskie w przyszłości.

W dniu dzisiejszym wyróżnienie rodziców otrzymuje nasz Napastnik Karlik Rocznik 2007. Pomimo,że obrońca drużyny przeciwnej przewyższał Go wzrostem i wagą bardziej niż znacznie jak zawsze nie poddawał się i dawał radę. Nowym kolegom ubiegającym się o przynależność do drużyny życzymy jak najlepiej, ale ich ocena i postawa podczas sparingu należy do naszego duetu trenerskiego: Trenera Mateusza Drzewieckiego i Jakuba Wróblewskiego.