ŁKS Łódź - UKS SMS Łódź 16-10-2016

W niedzielę 16 października 2016 o godzinie 10:00 rozegraliśmy przed ostatni mecz na własnym boisku z UKS SMS Łódź.

Skład drużyny na mecz:

1. ARTUR TOMASZEWSKI
  2. OLIWIER SZEMIOT
  3. KAMIL KRÓL
  4. FILIP KAMIŃSKI
  5. WOJCIECH KARLIKOWSKI
  6. JAKUB BASIŃSKI
  7. JAKUB DUDKOWSKI
  8. KACPER GOLAŃSKI
  9. KONRAD KONOPKA
  10. KRZYSZTOF ŻAK
  11. MIKOŁAJ PATEREK
  12. ADRIAN SITEK
  13. LAUREN KEVIN
  14. BARTOSZ GOLMONT
  15. MIKOŁAJ OLCZYK
  16. KACPER GRYGA

Mimokiepskiej (zimnej i mżystej) obie drużyny z wielkim zapałem przystąpiły do tego jakże ciekawego spotkania. W drużynie przeciwnej wystąpił nasz kolega i przyjaciel Jan Łabędzki. Po pierwszej wymianie "ciosów", środek pola lepiej opanowała drużyna gości. Kilka prostych błędów sprawiło, że przegrywaliśmy 0:2... później było kilka ładnych akcji skrzydłami drużyny SMS, które zakończyły się golami. Mimo ambitnej postawy Naszych chłopców musieliśmy uznać drużynę z SMS-u jako zdecydowanie lepiej radzącą sobie w tych trudnych warunkach. Gratulujemy Jaśkowi 2 strzelonych goli.

Mecz zakończył się wynikiem 0:6... :(

Od meczu z Pogonią w Zduńskiej Woli gdzie Nasz bramkarz strzelił Pogoni gola nie potrafimy umieścić piłki w siatce przeciwnika... Koledzy napastnicy więcej wiary w swoje umiejętności i sprawcie w nadchodzacym meczu rodzicom i trenerowi niespodziankę :)