Świętowanie ŁKS Łódź Rocznik 2005

W niedzielne południe Młodzi piłkarze ŁKS Łódź Rocznik 2005 wraz ze sztabem szkoleniowym i rodzinami spotkali się w SP nr 41 w Łodzi, aby świętować Mikołajki.

Zanim zaczęliśmy świętować drużyna ŁKS Łódź 2005 w której składzie były również dwie damy (Iza i Karolina) rozegrali turniej przeciwko tatusiom i braciom. Rozegraliśmy kilkanaście meczy, w których była walka, popisy techniczne i ogromne zaangażowanie. Marcel występujący przeciwko drużynie ŁKS-u został wybrany najlepszym zawodnikiem i odkryciem turnieju.

W międzyczasie wspaniałe babcie, mamy i siostry piłkarzy przygotowały przepyszne niespodzianki kulinarne. W przerwie turnieju przyjechały pizze, które z ochotą zostały zjedzone.

Niespodzianką dla drużyny był przyjazd Reprezentanta  Polski w piłce plażowej , byłego gracza ŁKS-u i wicemistrza Polski w siatkonodze Michała Łabędzkiego. Widzieć wówczas twarze chłopców - bezcenne.

Korzystając z okazji chciałbym w imieniu drużyny podziękować:

- Mikołajowi (rodzinom zawodników) za organizację Mikołajek,

- Państwu Golańskim za super kalendarze,

- Pani Agnieszce Karlikowskiej za salę,

- Panu trenerowi i kierownikom za ciężka pracę na zespołem w ciągu roku,

- i oczywiście Pani Katarzynie Żak i tu lista byłaby długa za co!!! Kasiu dziękujemy że jesteś z Nami!!! :)

Następne spotkanie może na Dzień Dziecka na orliku i przy grillu... ;)

Zapraszam do galerii choć nie wszystkie zdjęcia się zmieściły