Sparing z Łódzką Akademią Futbolu

W sobotę 25 marca o 11:30 na rozegraliśmy ostatni sparing przed rundą wiosenną. Przeciwnym zespołem była drużyna ŁAF 2005.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, pełna walki w środku boiska i zakończyła się wynikiem 0:0. Oddaliśmy tylko jeden celny strzał (Kamyk). Drużynę przeciwną trzy razy zatrzymał pięknymi paradami Oliwier Szemiot.

Na drugą połowę wyszliśmy bardziej skoncentrowani i skonstruowaliśmy trzy akcje po których strzały oddali Artur Tomaszewski, Bartek Golmont i Filip Kamiński. Na pochwałę zasługują również Bartek Majerski i Wojtek Karlikowski, których wypady pod bramkę przeciwnika siały wśród obrońców spustoszenie.

Później gra się wyrównała. Najpewniejszymi zawodnikami byli obrońcy Kuba Basiński i Mikołaj Olczyk, oraz bramkarz Kamil Król.

Na kilkanaście minut przed końcem straciliśmy dwie bramki po kontrach zespołu ŁAF.

Temperatura meczu choć była marcowa pogoda n kilka minut przed końcem osiągnęła maksymalną temperaturę, dlatego panowie trenerzy po krótkiej wspólnej konsultacji zdecydowali o zakończeniu spotkania.

Mecz zakończył się wynikiem 0:2.

Chłopcom dziękujemy za podjętą walkę!!! :)