PTC PABIANICE 0:4 ŁKS ŁÓDŹ

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2: 12 kolejka - sezon 2017/2018

PTC PABIANICE 0:4 ŁKS ŁÓDŹ

W sobotę 4-11-2017, w piękne jesienne przedpołudnie nasi zawodnicy rozegrali mecz z drużyną PTC PABIANICE 2005 na stadionie gospodarzy w Pabianicach.

Chłopcy przystąpili bardzo skoncentrowani do spotkania i ani przez chwilę pierwszej połowy nie ustępowali gospodarzom. Praktycznie wszystkie akcje toczyły się na połowie przeciwników. Zawodnicy ŁKS podejmowali raz po raz kolejne próby zdobycia bramki. A wybicia piłki przez bramkarza PTC kończyły się jej przejęciem przez naszych chłopców i kolejną próbą zdobycia gola, którą w końcu jako pierwszy podjął efektywnie Koryś . Z wynikiem 1:0 zakończyliśmy pierwszą połowę.

Ponieważ nasz bramkarz Kometa trochę nudził się w pierwszej połowie spotkania drugą rozpoczynamy lekką wpadką by dać się mu wykazaćJ Dalsze akcje naszych chłopców powodują ewidentny błąd bramkarza drużyny z Pabianic co wykorzystuje w przepięknym stylu nasz napastnik Karlik. To zaostrza tylko apetyty naszej drużyny i oczywiście wiernych kibiców na kolejne gole, głód ten zaspakajają Koryś i Leszczu zapewniając trzeci i czwarty gol dla ŁKS-u.

Ogromne brawa dla naszego trenerskiego duetu Trenera Mateusza Drzewieckiego i Trenera Jakuba Wróblewskiego oraz dla całego teamu liczącego 23 zawodników. Tym razem w składzie wystąpili: Oliwier Szemiot, Kacper Golański, Mikołaj Olczyk, Hubert Tomaszewski, Jakub Basiński, Krystian Malec, Artur Tomaszewski, Adrian Sitek, Dominik Korycki, Alan Leszczyński, Wojtek Karlikowski, Kacper Popławski, Mikołaj Paterek oraz Krzysztof Żak.